🎁 JÕULUKUU ERI: majutusega spaapuhkus kahele al 39 €. Vaata pakkumisi »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Koh Lanta

Lanta Yai saar asub Andamani meres ning sobib eeskätt randa ja loodust armastavale reisijale, kes tahab puhata „organiseerimata" korras omapäi ja lihtsalt niisama olla ning tegevust leiab endale ka ilma kellegi teise juhtnöörideta.

Lanta on suurim 52-st Lanta Rahvusparki kuuluvast saarest; kohalikke elanikke 20 000. Saar on mägine ja kaetud enamuses lopsaka vihmametsaga.  Peamine ja suurim asustatud koht on Ban Saladan saare põhjaosas, mis on sadamalinn ja kaluriküla ja mida kohalikud kutsuvad Paradiisi väravaks.

Kuni viimase ajani oli Lanta seljakotireisijate pärusmaa- odavad puulehtedest punutud seintega majakesed kanajalgadel, peaaegu et olematu raha eest kohalikud söögikohad, odav rollerirent…. kuid praegu on nende paradiis hakanud mõranema ja ka siia saarele on kerkinud esimesed lukshotellid ja rajatud korralikud teed,

 

Huvitavad sihtkohad

Tai paradiisisaared – igaühele midagi!

17.09.2013
Svea Lillepalu

Toome Sinuni valiku Tai pea 1500 saare hulgast – olgu Sinu sooviks kolmepäevased rannapeod, aktiivne perereis või eneseotsingud üksikul saarel.

Loe edasi...

Reisikiri Aasiast: Tai–Malaisia–Singapur

09.07.2012
Kata

Estraveli-suguses kommipoes töötada on täiega äge. Kes suudaks vastu panna võimalusele sõita A380-ga, mis kuulub Singapore Airlinesile? Teatavasti on ju Aasia lennufirmad alati maailma tippude hulka kuulunud ja A380 klass omaette. Seega tegid reisiplaanid ennast jälle ise ja võtsin ette järjekordse Aasia-vallutuse. Olgu mu tagasihoidlik reisikiri siin jäädvustatud, ehk leiab lugejagi neist seiklustest lõbusat meelelahutust. […]

Loe edasi...