🎁 JÕULUKUU ERI: majutusega spaapuhkus kahele al 39 €. Vaata pakkumisi »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Bangkok

Tai

Siin, vaid 35 kilomeetri kaugusel merest, kerkivad järsku jõe idakalda käänakul esile nõelterava tipuga pühamud, kuldsete katustega templid, tööstuskorstnad ja kõrghotellid.  See on seitsme miljoni elanikuga Tai pealinn Bangkok, kohalikus keeles Krung Thep - inglite linn.

Bangkok on koduks sätendavatele templitele, viirukilõhnale, kaunitele aedadele ja parkidele, roiskuva veega kanalitele, kokkukukkumise äärel olevatele hurtsikutele, kärnastele hulkuvatele koertele ja kuuele miljonile inimesele.

Bangkok on kummaline segu luksusest ja vaesusest. Kuskil mujal ei torka see selgemini silma kui jõge mööda sõites – iga hetk vette sukelduda ähvardavate hüttide taustal sätendavad suurejoonelised templid. Tundub, et pool maailma kullast on asetunud Bangkoki templite seintele ja kujudele. Vanim ja suurim Bangkokis asuv tempel on Pho tempel, pärinedes 16. sajandist.

Ükski reisikindlustus ei kaitse sind purjus šoti mehe suudluse eest

03.05.2015
Rene Satsi / Estraveller

Rene Satsi reisib Laosest ööreisiga Bangkokki, sealt ühele saarele, siis teisele saarele, jookseb ja kukub rannas, kohtub ootamatult tuttavatega ja pidutseb teiste turistidega. See on lühikokkuvõte.

Loe edasi...

Tai köök: slummiköök vs. paleeköök

26.11.2014
Silvia Pärmann / Estraveller

Silvia Pärmann käis Bangkokis kahel kokanduskursusel, nii slummis kui linna kõige glamuursemas kokandusstuudios. Milline on Tai köök ja Silvia muljed?

Loe edasi...