Kata Beach

Tai

Kata Beach oma pimestavalt valgete liivarandade ning säravsinise veega on kui tükike Tai paradiisi!

Kata Beach koosneb tegelikult kahest rannast, mida lahutab teineteisest kõrge kaljurahn. Kokku on neil rannajoont mitu kilomeetrit. Maist oktoobrini meelitavad Kata Beachi lained kohale surfareid üle kogu maailma, novembrist aprillini on piirkond päikesenautlejate päralt.

Kui Sulle meeldivad kristallselge vee ja palmidega valged liivarannad, oled Kata Beachile oodatud aasta läbi. Tegevust leidub ka neile, kes päevast päeva rannatoolil lesida, kokteile rüübata ning ennast pruuniks praadida ei taha – randa ümbritseb külluslik valik restorane, poode ning ööelu värvikaks tegevaid baare ja klubisid.

Muidugi on võimalik tegeleda ka kõikvõimaliku veespordiga, alustades veesuuskadest ja lõpetades kiirpaadi taga siksakitava “banaaniga”, millest tuleb kümne küünega kinni hoida, et mitte maha pudeneda.

Kõik hotellid asuvad praktiliselt otse rannajoonel, nii et kui päevitamisest ära väsid, ei ole tukkumiseks kaugele tarvis kõndida. Kuigi ühe karge külmaga harjunud eestlase jaoks ei oleks ilmselt probleem ka palmi all õõtsuvas võrkkiiges tukastada.

 

Reisikiri Aasiast: Tai–Malaisia–Singapur

09.07.2012
Kata

Estraveli-suguses kommipoes töötada on täiega äge. Kes suudaks vastu panna võimalusele sõita A380-ga, mis kuulub Singapore Airlinesile? Teatavasti on ju Aasia lennufirmad alati maailma tippude hulka kuulunud ja A380 klass omaette. Seega tegid reisiplaanid ennast jälle ise ja võtsin ette järjekordse Aasia-vallutuse. Olgu mu tagasihoidlik reisikiri siin jäädvustatud, ehk leiab lugejagi neist seiklustest lõbusat meelelahutust. […]

Loe edasi...