Miami, Ameerika Ühendriigid

Miami on päikesepaiste osariigi (Suhshine State) Florida suuruselt teine linn (Jacksonville'i järel). See on Ameerika peamine puhkusesihtkoht nii väliskülaliste kui ka kohalike puhkusereisijate hulgas.

Pikad palmidega ääristatud bulvarid, kõrgeklassilised poodlemisvõimalused, gurmeerestoranid, mis kõik kümblevad aastaringses subtroopilises päikesepaistes, loovad linnast hea elu eeskuju.

Miami Beachi art déco rajooni – pastelsetes toonides öö- ja kultuurielu keskuse tegid kuulsaks filmid ning 90ndate alguse teleseriaal „Miami Vice”. Selles piirkonnas on üle 800 eelmise sajandi 20ndatel ja 30ndatel aastatel ehitatud hoone, mis annavad kogu rajoonile arhitektuuriliselt kordumatu ilme.

Miamist algavad paljud Kariibi mere kruiisid, mis võivad kesta nii kolm päeva kui nädala-paar. Nii saab mugavalt ühendada puhkuse Floridas ka erinevate saarte külastamisega.

Florida Everglades National Park (Florida Evergladesi Rahvuspark) on üks maailma suurimaid säilinud mageveesoid, kus elab hulgaliselt alligaatoreid ja muid metsloomi ja -linde. Suur märgala pakub tõeliselt muljetavaldava vaatepildi ning, kui aeg seda lubab, on see väärt, et seda pikemalt uurida.

Miami mereakvaariumi Seaquarium mõõkdelfiinid (killer whale) ja laiksilm-delfiinid (bottle-nosed dolphin) on Miami kohustuslikuks vaatamisväärsuseks.

Lincoln Road on kohalike inimeste lemmikpaik ja kogunemiskoht, eklektiline inimeste, restoranide ja kaupluste kombinatsioon, mis on suurepärane pärastlõuna veetmiseks. Lõõgastunud atmosfäär sobib kunstigaleriide külastamiseks, einestamiseks ühes paljudest restoranidest, alates Mehhiko köögist ning lõpetades sushibaariga, või poodlemiseks kauplustes, kus müüakse kõike alates trendikatest klubirõivastest ning lõpetades disaineriülikondadega.

Little Havana on täpselt nagu Kuuba, ainult et USAs. Calle Ocho – kuulus 8. tänav on tuntud Kuuba restoranide, baaride, pagaritöökodade poolest ning seal ei räägita sõnakestki inglise keelt. Sealt leiab isegi kuulsad sigaritehased, täpselt nagu Kuuba pealinnas Havannas, kuid loomulikult pole seal lubatud Kuuba tubaka kasutamine.

Klassikaline meelelahutuskeskus Parrot Jungle, mis on pooleldi loomaaed ja pooleldi teemapark, pakub võimalust ligidalt vaadelda tuhandeid troopikalinde ja muid eksootilisi loomi.

Miami Beachi ümbritsevaid väikesaari teatakse nime all Millionaire’s Row – miljonäriks olemine on minimaalseks tingimuseks, mille täitmine on vajalik nendel saartel kinnisvara ostmiseks. Loomulikult tähendab see hulgaliselt siia oma kodu rajanud filmistaare, teletähti ning popmuusikuid – tegemist on tähtedejahtija paradiisiga.

 
Huvitavad sihtkohad

Need pakkumised on Sulle

Tasuta kaldaekskursioonid!

Luksuslikkus, põnevad marsruudid ja kaldaekskursioonid, esmaklassiline teenindus ning isiklik lähenemine reisijate soovidele.

Eripakkumine kehtib broneerimiseks kuni 30.09.2019.

Silversea Kariibidel
Luksuslikud kruiisid
al 3900
või al 354 €/kuu
Tasuta joogipakett

Mitmed head eripakkumised broneerimiseks kuni 04.09.2019.

Kruiis - kõik hinnas!
Vali endale sobiv
al 1233
või al 112 €/kuu
Soodustus kuni 600 €

Puhkuse jaoks soovitame Kariibi mere kruiise.

Eripakkumised kuni 18.08.2019.

Celebrity Cruises
Kariibi mere kruiisid
al 897
või al 81 €/kuu

Põnevad Royal Caribbeani kruiisid augustis 30% soodsamad!

Lisaks joogipakett ette ostes -20%.

Royal Caribbeani kruiisid
al 435
või al 39 €/kuu

Luksuslik villa suurele perele või sõprade seltskonnale Floridas Disney Worldi lähedal – rõõmu nii lastele kui suurtele!

Augustis soodustus 20%.

Villa Floridas
Disney Worldi lähedal
al 4699
või al 150 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis