Salzburg

Austria

Erilise õhkkonna, roheliste mäeküngaste ja romantiliste parkide poolest tuntud  Salzburg on linn, mille järgi janunevad miljonid inimesed kogu maailmast.

Salzburg on üks väiksemaid Austria piirkondi, kuid üks tähtsamaid turismitööstuses. Sajad ja tuhanded turistid kogu maailmast külastavad Salzburgi kui “väikest paradiisi” aastaringselt.

Rikkumata maaosa oma unikaalsete looduslike vaatamisväärsustega nagu Hohe Tauerni Rahvuslik Park, Salzburgi kesklinna “Baroque Jeweli” ilu ja ümbritsevad kogukonnad võluvad oma lummava vaheldusrikkusega.

Salzburg on piirkond, mille kultuuriajalugu ulatub kaugele minevikku. Salzburg on Wolfgang Amadeus Mozarti sünnilinn. Siiani meelitab Mozarti Ülikool ja kogu maailmas tuntud Salzburgi Festival tuhandeid kunsti- ja kultuurisõpru Salzburgi. Ka kuulus muusikal ja film “Helisev muusika” on filmitud Salzburgis ja selle lähiümbruses. Kuigi film ei ole eriti populaarne austerlaste seas, soovivad paljud turistid külastada just neid piirkondi.

 

 

Huvitavad sihtkohad

Reisimuljed Doonau jõekruiisilt

15.12.2023
Estraveli Äriklienditeeninduse osakonnajuhataja Piret Siim ja Ärikliendihalduse juht Kadriann Randmer

Estraveli Äriklienditeeninduse osakonnajuhataja Piret Siim ja Ärikliendihalduse juht Kadriann Randmer said suurepärase võimaluse osaleda oktoobri lõpus 4-päevasel Doonau jõekruiisil kruiisifirmaga Scenic.

Loe edasi...

Põnevaid leide Austriast ja lähiümbrusest

26.03.2009
Gerda ja Raimo Matvere / Estraveller

Gerda ja Raimo Matvere elasid Austrias mitu kuud, tehes selle jooksul mitmeid põnevaid väljasõite. Kõigi tuntud vaatamisväärsuste kõrval külastasid nad ka mõningaid põnevaid, kuid vähem tuntud paiku.

Loe edasi...

Salzburgis endas suusamäed puuduvad, kuid ta on väravaks suusasõpradele, kes suunduvad Salzburgist lõunapoole jäävatele mägedele mäesuusatamist nautima. Loe lähemalt Austra erinevate suusapiirkondade kohta siit.