🎁 JÕULUKUU ERI: majutusega spaapuhkus kahele al 39 €. Vaata pakkumisi »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Salzburg

Austria

Erilise õhkkonna, roheliste mäeküngaste ja romantiliste parkide poolest tuntud  Salzburg on linn, mille järgi janunevad miljonid inimesed kogu maailmast.

Salzburg on üks väiksemaid Austria piirkondi, kuid üks tähtsamaid turismitööstuses. Sajad ja tuhanded turistid kogu maailmast külastavad Salzburgi kui “väikest paradiisi” aastaringselt.

Rikkumata maaosa oma unikaalsete looduslike vaatamisväärsustega nagu Hohe Tauerni Rahvuslik Park, Salzburgi kesklinna “Baroque Jeweli” ilu ja ümbritsevad kogukonnad võluvad oma lummava vaheldusrikkusega.

 

Huvitavad sihtkohad

Põnevaid leide Austriast ja lähiümbrusest

26.03.2009
Gerda ja Raimo Matvere / Estraveller

Gerda ja Raimo Matvere elasid Austrias mitu kuud, tehes selle jooksul mitmeid põnevaid väljasõite. Kõigi tuntud vaatamisväärsuste kõrval külastasid nad ka mõningaid põnevaid, kuid vähem tuntud paiku.

Loe edasi...

Maailma suurim jääkoobas: Eisriesenwelt

15.01.2008
Kadri Kool / Estraveller

Eelmisel suvel Lääne-Euroopat tabanud kuumalaines vaeveldes otsustas Kadri Kool otsida jahedust Austria mägedest. Ent võta näpust, 35kraadist leitsakut ei suuda leevendada mäed, rohked jäätised ega higistavatest klaasidest joodud lahe vein. Ühe koha ta lõpuks leidis, kuid oodatud muinasjutumaale viis tõeline kannatuste rada.

Loe edasi...

Salzburgis endas suusamäed puuduvad, kuid ta on väravaks suusasõpradele, kes suunduvad Salzburgist lõunapoole jäävatele mägedele mäesuusatamist nautima. Loe lähemalt Austra erinevate suusapiirkondade kohta siit.