Salzburg, Austria

Erilise õhkkonna, roheliste mäeküngaste ja romantiliste parkide poolest tuntud  Salzburg on linn, mille järgi janunevad miljonid inimesed kogu maailmast.

Salzburg on üks väiksemaid Austria piirkondi, kuid üks tähtsamaid turismitööstuses. Sajad ja tuhanded turistid kogu maailmast külastavad Salzburgi kui “väikest paradiisi” aastaringselt.

Rikkumata maaosa oma unikaalsete looduslike vaatamisväärsustega nagu Hohe Tauerni Rahvuslik Park, Salzburgi kesklinna “Baroque Jeweli” ilu ja ümbritsevad kogukonnad võluvad oma lummava vaheldusrikkusega.

Salzburg on piirkond, mille kultuuriajalugu ulatub kaugele minevikku. Salzburg on Wolfgang Amadeus Mozarti sünnilinn. Siiani meelitab Mozarti Ülikool ja kogu maailmas tuntud Salzburgi Festival tuhandeid kunsti- ja kultuurisõpru Salzburgi. Ka kuulus muusikal ja film “Helisev muusika” on filmitud Salzburgis ja selle lähiümbruses. Kuigi film ei ole eriti populaarne austerlaste seas, soovivad paljud turistid külastada just neid piirkondi.

 

Maailma suurim jääkoobas: Eisriesenwelt

15.01.2008 Kadri Kool / Estraveller

Eelmisel suvel Lääne-Euroopat tabanud kuumalaines vaeveldes otsustas Kadri Kool otsida jahedust Austria mägedest. Ent võta näpust, 35kraadist leitsakut ei suuda leevendada mäed, rohked jäätised ega higistavatest klaasidest joodud lahe vein. Ühe koha ta lõpuks leidis, kuid oodatud muinasjutumaale viis tõeline kannatuste rada.

Loe edasi...

Salzburgis endas suusamäed puuduvad, kuid ta on väravaks suusasõpradele, kes suunduvad Salzburgist lõunapoole jäävatele mägedele mäesuusatamist nautima. Loe lähemalt Austra erinevate suusapiirkondade kohta siit.

 
Huvitavad sihtkohad

Estravel soovitab

UUS!

Mainor Traveli suusareisid Austriasse, Itaaliasse, Andorrasse ja Prantsusmaale. Lisaks uued sihtkohad Slovakkia, Sotši ja Colorado USA-s.

Reisid vahemikus 28.12.2019–18.03.2020.

Mainor Travel
Suusareisid Tallinnast
al 600
või al 54 €/kuu
UUS!

Siit leiad Alpiexpressi suusareisid Austria, Itaalia ja Prantsusmaa parimatele suusanõlvadele. Lisaks uudisena USA ja Šveitsi reisid.

Hooaeg kestab 21.12.2019–21.03.2020.

Alpiexpress
Alpidesse Tallinnast
al 790
või al 72 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis