24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Ischgl

Austria

Ischgl on ilmselt parim, mida Austria Alpid suusatajale suudavad pakkuda. Põhjusega nimetatakse seda erilise atmosfääriga suusaküla Alpide parimaks suusakeskuseks ja "kõikide suusakeskuste juveeliks".

Silvretta Ski Arena on 5 gondeltõstuki, 23 tooltõstukiga ja 14 ankurtõstukiga Alpide üks suurimaid suusakeskusi. Ischgli väga head lumeolud tagab tema asukoha suur suhteline kõrgus.

Küla ise asub 1400m ü.m.p, suusakeskus 2300m ü.m.p. ning sellega on Ischgl pälvinud ka Austria ühe lumerikkaima piirkonna tiitli. Muuseas, juhul kui peaks vajalik olema, on suurem osa suusakeskusest kaetud ka kunstlume valmistamiseks vajaliku tehnikaga.

After-ski
Ischgli after-ski on tõeliselt tempokas ja meeldejääv. Siit leiab mitmeid tuntud ja kurikuulsaidafter-ski baare, mis peale suusapäeva lõppu lausa neelavad inimesed endasse. Päevast-päeva korduv tohutu pärastlõunane pidutsemine on kujunenud üheks põhjuseks, miks Ischglisse ikka ja jälle talvepuhkust veetma tullakse. Kõige rahvarohkem on suur kahekorruseline Trofana Alm, kus mürtsuvad tuntud šlaagrid ja õlut müüakse meetri kaupa. Niki’s Stadl paelub kaasakiskuva programmiga, Kuhstall hiilgab värvika seltskonna ja pikalt kestva peoga. Kellel jaksu üle jääb, võib päeva pikendada arvukates ööklubides või nautida suurepärast Austria kööki erinevates restoranides.