24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Mayrhofen

Austria

Mayrhofeni suusaküla asub Zillertali orus 630m ü.m.p. ning on ühtlasi oru suurim administratiivne keskus.

Siin kohtab igal sammul tirooli sõbralikkust. Ent sellele lisaks on Mayrhofen justkui oru elavalt tukslev süda, mis seob ümberkaudseid suusakeskusi. Zillertali orus on kokku 4 arvestatavat suusakeskust, milledes kõigis kehtib Zillertali Superskipass. Kokku võimaldab ühine suusapilet kasutada 174 suusatõstukit ja laskuda kokku 636 km suusanõlvadel.

Otse Mayrhofeni kohal kõrgub Mayrhofeni „kodukeskus” Penkeni ja Ahorni laskumistega. Penkenisse tõuseb gondeltõstuk otse linna peatänavalt, mis viib suusatajad peaaegu 1200m külast kõrgemale. See mägi on hea paik suusatamiseks ka külma ja tuulise ilmaga, kuna metsavahelised rajad ja mitmed kinnised tõstukid pakuvad ilma eest kaitset. Ahorni suusamäele viib detsembris 2006 avatud uhiuus, korraga 160 inimest mahutav tõstuk.

Armunud esimesest laskumisest

20.02.2016
Margus Sepp / Estraveller

„Ooooh…” oli esimene asi, mida mu tulevane elukaaslane mulle ütles – ja seejärel sõnatuks jäi. Asi polnud paraku siiski minus, vaid vaates, mis avanes märtsihommikuse Zermatti nõlvalt, kuhu me ülejäänud suusaseltskonnast mõni minut varem jõudnud olime.

Loe edasi...

Viis suusasoovitust

27.10.2015
Svea Lillepalu

Külmade ilmade tulekuga tekivad päikesepaiste ja rannaliiva kõrval unistustesse ka suusanõlvad ning rajud after-ski peod. Kuni valge vaip ükskord maha tuleb, võib lugeda mõnest rohkem ja vähem omapärasest suusakuurordist, mida maakeralt leida võib.

Loe edasi...

Suusatamine pole ainus tegevus, millega aega sisustada – meeleolukas after-ski jätkub küla arvukates baarides ja pubides hiliste õhtutundideni ning tervisekeskuse basseinid ja saunad lohutavad väsinud lihaseid. Kes on käinud, läheb hea meelega tagasi. Kes pole käinud, sellele soovitame palavalt!

Zillertali org on Tirooli süda ja Mayrhofen on Zillertali süda. Mayrhofenist on parim suusabussi ja -rongiühendus ning lühikesed vahemaad kogu piirkonna suusamägedele. Selle ilusa alpilinnakese peatänava ümber on aja jooksul koondunud arvukalt poode, pubisid ja restorane. Laste magnetiks on kindlasti veekeskus Erlebnisbad, kus lisaks mitmele basseinile pakuvad lusti veekosed ja liurennid ning austriapärane suur saunakompleks.