24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Obertauern

Austria

Obertauern on Austria üks kõrgemaid suusakülasid, asudes mäeharjal, mida juba aastasadu on läbinud üle Alpide kulgenud kauba- ja sõjatee.

Obertauern asub Salzburgist lõunas, natuke rohkem kui tunnise bussisõidu kaugusel lennujaamast. Tänu väga headele lumeoludele on välja ehitatud moodne ja suusataja jaoks mugav küla – suusarajad mööduvad peaaegu kõikidest hotellidest nii lähedalt, et suuskadele saab kohe ukse eest. Kõik korralikuks suusapuhkuseks vajalik – poed, restoranid, baarid, klubid on mugavalt käe-jala juures.

Siinsed neli omanäolist suusakeskust moodustavad Lungau suusapiirkonna. Erinevate mägede vahel liiklevad tasuta suusabussid ja tõstukile pääseb mugavalt ühtse Lungo tõstukipiletiga.

After-ski on Obertauernis austriapäraselt elav. Popimad pubid jäävad küla keskusesse suunduvate suusaradade äärde, et oleks mugav otse mäelt treppi liuelda. Käidavamad kohad on Lürzer Alm ja Latsch’n Alm, millised tervitavad pealelõunal hea muusikaga mäelt laskuvaid januseid. Õhtul aga täidavad edukalt ööklubi funktsioone ja tõmbavad lõbujanuseid kuni hommikutundideni.