Flachau

Austria

Piiramatul suusanaudingul on üks nimi: SKI AMADE. Austria suurimasse suusakeskuste liitu kuulub 5 suusaregiooni 25 keskusega.

Ski Amade on üks Euroopa suurim keskus, mis pakub kokku 860 km suusanaudingut. Siia kuuluvad sellised keskused nagu Flachau, Schladming-Dachstein, Gasteini org ja Obertauern. Kuna suusakeskused asuvad üksteisele suhteliselt lähedal, annab see suurepärase võimaluse suusatada/lauatada ühe reisi jooksul erinevate keskuste mitmekülgsetel nõlvadel.

Snow Space Flachau on Ski Amade süda. Flachaus leidub laskumisi igale maitsele ja tasemele- on nii laiasid nõlvasid ülevalpool metsapiiri kui ka metsade vahel looklevaid huvitava profiiliga laskumisi. Flachau on paljudele mäesuusakoondistele tuntud ja nende poolt armastatud treeningpaik ning ka kohalik suusakuningas Hermann Maier ise naudib koduseid nõlvasid igal võimalusel.

Flachaus on mõeldud kõigi ja kõige peale-radade ääres on palju hütte, mägirestorane ja päikeseterrasse. Snow Space Flachau on Austria üks innovatiivsemaid ja modernsemaid suusakeskusi. Rahvusvahelisel suusakeskuste võrdlusel on Flachau saanud kõrge tunnustuse kategooriates sõbralikkus, kunstlume tootmine, turvalisus, lumelaudurisõbralikkus.

Regiooni süda on armas Schladmingi linnake 1322 m kõrgusel merepinnast. Just siin Schladmingi lähedal Ramsaus on eesti murdmaasuusatajate lemmikrajad.

Mitmekülgses Gasteini orus leidub lisaks suusamõnudele ka termaalvete leiukohti. Siia on rajatud üks Alpide suuremaid terme, mida on mõnus külastada pärast pikka päeva mäel olemist.

After-ski

on Flachaus meeleolukas. Suusapäeva võib lõbusalt lõpetada omanäolistes mäerestoranides, kust õhtu saabudes pimedas alla laskutakse. Küla populaarseim after-ski on pisikeses Hofstadlis. Õhtuti on alati rahvarohke suures söögi- ja tantsukohas Musistadl’is. See kahekorruseline mitme saaliga maja pakub iga päev elavat muusikat, õhtusööke rootsi lauas ja erinevaid temaatilisi üritusi.