Serfaus, Austria

Serfausis leiab endale sobiva raja igal tasemel suusataja, nii suur kui väikene!

Suusapiirkond laiub üle mitme mäeaheliku ja ühendab kolm omanäolist suusaküla: Serfaus, Fiss ja Ladis. Suur osa radadest on lõunapoolsetel nõlvadel, pakkudes mõnusat äraolemist kevadpäikeses.

Külast viivad mäele neli gondeltõstukit, mille võimsus on piisav, et ei tekiks nimetamist väärivaid järjekordi. Mugavaks jätkuks mäetõstukitele on peatänava alla ehitatud pisike nelja peatusega metroo, mis toob suusatajad praktiliselt iga hotellini.

Kuna suur osa radadest on kõrgemal kui 2000 meetrit ja kunstlund toodab võimas lumekahurite rivi, on tagatud head lumeolud kuni märtsi lõpuni. Enamus rajatähistust on küll punase markeeringuga, kuid tegemist on suhteliselt kergete ja kõigile jõukohaste radadega. Kes tahab oma oskused tõsiselt proovile panna, peab suunduma kõrgeima tipu Pezidi põhjanõlvale. Siin on korralik mogulrada ning lai valge nõlv puutumatu lume otsijatele.
Serfaus asub Šveitsi piiri lähedal ja siit on võimalik kohaliku giidi juhtimisel ka Ischglis käinutele tuttavasse Samnauni suusatada, peale tax-free ostude sooritamist saab tagasi siiski vaid taksoga.

Serfaus asub Austria lumerikkaimas piirkonnas. Kuna enamus radasid asub metsapiirist kõrgemal ja mäenõlvad on ilma suurte astanguteta, ongi olemas kõik eeldused seikluseotsijatele, keda hooldatud rajal sõitmine ei köida. Probleeme võivad üheskoos valmistada kevadine päike ja öökülm, mis katavad pehme lume lõunapoolsetel nõlvadel kõva koorikuga.
Fissi põhjanõlval on lumelaudurite kasutada suur lumelauapark.

After-ski algab juba viimase laskumise lõpus nagu korralikule Austria suusakülale kohane. Suure väliterrassiga meeleolukad after-ski pubid on nii Serfausis kui Fissis. Peatänavalt leiab väikseid ja õdusaid Tirooli pubisid, et juttu vestes päeva pikendada ja ööklubi neile, kel hoog kunagi ei rauge.

Söögikohad on Serfausis väga erinevale maitsele: pisikesed kohalikud restoranid, kus peremees ise roogi valmistab, itaallaste pizzahütid vaheldumisi türklaste kebabiputkadega, euroopa köögiga hotellirestoranid või hoopis modernne Nudel & Co, mis on gurmaanide lemmikpaik.

Need pakkumised on Sulle

Varajase tellija soodustused

Siit leiad Alpiexpressi suusareisid Austria, Itaalia ja Prantsusmaa parimatele suusanõlvadele. Lisaks uudisena USA ja Šveitsi reisid.

Hooaeg kestab 21.12.2019–21.03.2020.

Alpiexpress
Alpidesse Tallinnast
al 790
või al 72 €/kuu
UUS!

Mainor Traveli suusareisid Austriasse, Itaaliasse, Andorrasse ja Prantsusmaale. Lisaks uued sihtkohad Slovakkia, Sotši ja Colorado USA-s.

Reisid vahemikus 28.12.2019–18.03.2020.

Mainor Travel
Suusareisid Tallinnast
al 600
või al 54 €/kuu
Millega arvestada Soome suusapuhkuse planeerimisel?
Veebruari keskelt kuni märtsi lõpuni on soomlaste endi suusatamise kõrghooaeg, seevastu detsembris enne jõule ja jaanuaris pärast uutaastat saab majakese palju odavamalt.
Soome
Suusakeskused
Milline Prantsusmaa suusakeskus Sulle kõige paremini sobib?
Loe lähemat erinevate keskuste kohta ning leia endale sobivaim!
Kanada suusakeskused
Milline USA suusakeskus Sulle kõige paremini sobib?
Loe lähemat erinevate keskuste kohta ning leia endale sobivaim!
USA suusakeskused
Loe lähemalt
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis