24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Serfaus

Austria

Serfausis leiab endale sobiva raja igal tasemel suusataja, nii suur kui väikene!

Suusapiirkond laiub üle mitme mäeaheliku ja ühendab kolm omanäolist suusaküla: Serfaus, Fiss ja Ladis. Suur osa radadest on lõunapoolsetel nõlvadel, pakkudes mõnusat äraolemist kevadpäikeses.

Külast viivad mäele neli gondeltõstukit, mille võimsus on piisav, et ei tekiks nimetamist väärivaid järjekordi. Mugavaks jätkuks mäetõstukitele on peatänava alla ehitatud pisike nelja peatusega metroo, mis toob suusatajad praktiliselt iga hotellini.

After-ski algab juba viimase laskumise lõpus nagu korralikule Austria suusakülale kohane. Suure väliterrassiga meeleolukad after-ski pubid on nii Serfausis kui Fissis. Peatänavalt leiab väikseid ja õdusaid Tirooli pubisid, et juttu vestes päeva pikendada ja ööklubi neile, kel hoog kunagi ei rauge.

Söögikohad on Serfausis väga erinevale maitsele: pisikesed kohalikud restoranid, kus peremees ise roogi valmistab, itaallaste pizzahütid vaheldumisi türklaste kebabiputkadega, euroopa köögiga hotellirestoranid või hoopis modernne Nudel & Co, mis on gurmaanide lemmikpaik.