Bonaire

Holland

Bonaire on tõeline "looduse" saar. Seal on kivised kaldad, mangroovid, mäed ja liivased rannad. Papagoid ja flamingod on sellel saarel looduskaitse all. Samuti võib siin kohata vabas looduses iguaane ja merikilpkonni.

Bonaire on lubjakivise pinnasega saar, kus ei kasva suurt midagi peale kaktuste ja madalate põõsaste. Saarel elatutakse turismist ja soola ekspordist, põllumajandus ja muu tööstus seal praktiliselt puuduvad.

Saarel on vaid üks valge liivaga rand, enamik randu on kaetud koralliklibuga. Sukeldujate paradiis. Saarel on vaid madalad hooned, maksimaalselt kahekorruselised. Kaubandust on väga vähe.

Tasub sõita saare põhjaosa ringreisile, mille käigus külastada flamingode pesitsuspaigana tuntud soolase veega Goto järve; u 120 m kõrgusel asuvat mäetippu, kust avaneb vaade saare sadamapiirkonnale; samuti sõita läbi saare vanima linna Rinconi.

Miks on kruiisidest saanud reisimise kuumim trend?

26.01.2023
Estravel

Kruiisid on turismivaldkonna üks kiiremini kasvavaid segmente ja seda mõjuval põhjusel.

Loe edasi...

Kariibi mere kruiis MSC Divina pardal

20.06.2016
Eliine Rannajõe

Märtsis käis meie konverentsi-, incentive ja rühmareiside spetsialist Inge Lauringson nädalasel Kariibi mere kruiisil MSC kruiisifirma laevaga MSC Divina. Kuna peale pikka talve märtsi kuus tahaks juba veidi päikest ja sooja, siis Miami ja Kariibid on puhkuseks igati sobiv koht! :)

Loe edasi...