Kaplinn

Lõuna-Aafrika Vabariik

Kaplinna on õnnistatud hingematvalt kauni loodusega, kuulsa lamedatipulise Laudmäega, maaliliste mägiteedega ja piltilusate mereäärsete eeslinnadega, mis on vaid mõned esiletõstmist väärivad vaatamisväärsused pikast loetelust.

Kõige tähtsam muuseum LAVis on Robben Island. See on vanglasaar, kus Nelson Mandela oli vangis 18 aastat. Cape Towni ümbruses leidub palju veiniistandusi kus valmivad maailma parimad veinid. Kaplinn on ka LAVi kultuurikeskus. Apartheidi lõppedes leidsid kohalikud taas oma juured ja traditsioonid mida uhkusega tutvustatakse linna galeriides, näitustel, teatrites ja klubides.

Kaplinna kuulsamate vaatamisväärsuste hulka kuuluvad kindlasti Laudmägi, kurikuulus Robben Islandi saar, Cape Point, hiljuti taasavatud Chapman Peaki tee, ajalooline Kirstenboschi botaanikaaed ja stiilne ostu- ja meelelahutuskeskus Victoria & Albert Waterfront, kus on ka suurepärased võimalused sportimiseks ja poeskäikudeks.

Linn on ajaloohõnguline, värvikas kultuuride sulatuskatel, kus näiteks  khoisade ja teiste aafrika hõimude pärand  on aegade jooksul põimunud indoneesia, prantsuse, hollandi, saksa ja briti kultuurijoontega.

Kaplinna randu katab neemele iseloomulik valge puhas liiv.

TOP 5 reisikogemust – Kristel Heinsalu meenutused ja pildid

05.10.2020
Estraveli Platinum Club teeninduse vanemreisikonsultant Kristel Heinsalu

Estraveli Platinum Club teeninduse vanemreisikonsultant Kristel Heinsalu jagab oma TOP 5 reisikogemust. Loe lähemalt ja vaata reisipilte.

Loe edasi...

Lõuna-Aafrika lummuses

26.06.2018
Krista Esta, Profedexi tegevdirektor

Lõuna-Aafrika, see vikerkaarevärviline kaunitar, ei jäta võimalust endasse mitte armuda. Võrratu loodus, sõbralikud ja soojad inimesed, maitsev toit ja kvaliteetsed veinid – mida veel tahta!

Loe edasi...