Makadi Bay

Laht on kuulus võrratute liivarandade ja kaunite korallrahude poolest. Selles Hurghada lennujaamast 20 km kaugusel olevas lahesopis on end sisse seadnud Madinat Makadi hotellikompleks.

Madinat Makadi on õdus kuurortlinn Hurghadast lõunasse jääva lahesopi ääres. Hurghada kesklinnast lahutab Madinat Makadit 35 km. Madinat Makadi on rajatud kümne aastat eest. Seda peetakse Egiptuse kuurortide seas tõeliseks pärliks. Madinat Makadis ootab reisijaid nii aktiivne kui ka rahulik puhkus. Siinsed hotellid on uppunud rohelusse. Hotellide kinnine ja valvatav territoorium võimaldab teil end siin eriti turvaliselt tunda.

Madinat Makadi on tuntud oma avarate, linnast eemal asuvate liivarandade poolest. Korallrahud asuvad 50 m kaugusel rannatsoonist. Siinsed rannad on suurepärane paik romantikutele ja rahuliku puhkuse armastajatele. Madinat Makadi on kui liiva ja kõrbete seest kerkinud oaas.

Madinat Makadi esimene hotell ehitati 1998. aastal. Praegu on kuurordis 8 hotellikompleksi, kõik on araabia stiilis 4- ja 5-tärni hotellid. Siinsetes hotellides on populaarne toitlustamissüsteem „kõik hinnas“. Seega ei ole teil reisi ajal vaja millegi pärast muret tunda.

Madinat Makadis toimub kogu elu hotellides ja kuurordi õdusas keskuses Souk Makadi, kus on olemas kõik, mida lõbusaks ajaveetmiseks vaja võib minna, – stiilsed restoranid, kauplused erinevatele maitsetele. Kuurordi infrastruktuuris on olemas pank, tervisekeskus, tenniseväljakud, spordiväljakud lastele, ööklubi. Kuurordi tänavatel liigub rong taf taf. Kuurordi rannad on suurepäraseks kohaks rahuliku puhkuse ja romantika armastajatele

Coral Traveliga Egiptuses

29.12.2021
Estraveli Platinum Club osakonna vanemreisikonsultant Piret Randmaa

Estraveli Platinum Club osakonna vanemreisikonsultant Piret Randmaa käis novembris Coral Traveli korraldatud Hurghada õppereisil. Loe Pireti kommentaare külastatud hotellidest.

Loe edasi...

Egiptus: Püramiidide, Niiluse ja kulla maa

01.04.2004
Toomas H. Liiv / Estraveller

Enamiku Egiptuses käinud eestlaste jaoks seostub maa eelkõige Hurghada, Nuweiba või Sharm El Sheikhi kuurortide, basseinide helesinise vee ja pikkade mererandadega.

Loe edasi...

Makadi Serena Spa on spa-teraapia keskus, kus pakutakse mitmesuguseid tervise- ja iluprotseduure.