Nice

Prantsusmaa

Päikeseline Nice on Prantsuse Riviera mitteametlik pealinn, mis asub Cannes'i ja Monaco vahel vaid 45 minuti tee kaugusel Itaaliast.

See on ühe maailma kõige külastatavaima regiooni – Côte d’Azur’i ehk Taevasinine ranniku – süda. Nice kümbleb üle kolmesaja päeva aastas päikeses, seal kohtad ajalugu ja tänapäeva, Prantsusmaad ja Itaaliat, merd ja mägesid, Vahemere värve ja varje, kultuurisündmusi ning eht prantsuslikku linnamelu.

Kuigi sõnad Cannes ja Monaco viivad mõtted filmitähtedele ja miljonäridele, leidub siin vaatamata reisikassa suurusele tegemist kõigile. Nice keskne asukoht annab võimaluse tutvuda kogu piirkonna erinevate külgedega – kokakunsti, kunsti, looduse ja kultuuriüritustega.

Nice lausa õhkab elurõõmu, värve, lõhnu ja maitseid.

 

Huvitavad sihtkohad

Kaugtöö Lõuna-Prantsusmaal – OSA 1

14.07.2023
Maris Talve, Sandra Puusepp, Mihkel Luur, Külliki Malken, Katrin Aaslaid, Sirje Laidvee

Me tegime seda jälle! Lendasime maikuu alguses Estraveli turundustiimiga nädalaks Lõuna-Prantsusmaale kaugtööd tegema. Eelmise kevade kaugtöö kogemus Mykonosel jättis nii meeldejäävad mälestused, et otsustasime plaani korrata.

Loe edasi...

Nädalalõpureis Prantsusmaa rannikule: Nice, Cannes ja Monaco

12.11.2021
Estraveli vanemreisikonsultant Aive Vološtšuk-Kaukver

Estraveli vanemreisikonsultant Aive Vološtšuk-Kaukver käis oktoobri lõpus minipuhkusel Prantsusmaa rannikul ning jagab nüüd reisimuljeid- ja pilte.

Loe edasi...