Nice

Prantsusmaa

Päikeseline Nice on Prantsuse Riviera mitteametlik pealinn, mis asub Cannes'i ja Monaco vahel vaid 45 minuti tee kaugusel Itaaliast.

See on ühe maailma kõige külastatavaima regiooni – Côte d’Azur’i ehk Taevasinine ranniku – süda. Nice kümbleb üle kolmesaja päeva aastas päikeses, seal kohtad ajalugu ja tänapäeva, Prantsusmaad ja Itaaliat, merd ja mägesid, Vahemere värve ja varje, kultuurisündmusi ning eht prantsuslikku linnamelu.

Kuigi sõnad Cannes ja Monaco viivad mõtted filmitähtedele ja miljonäridele, leidub siin vaatamata reisikassa suurusele tegemist kõigile. Nice keskne asukoht annab võimaluse tutvuda kogu piirkonna erinevate külgedega – kokakunsti, kunsti, looduse ja kultuuriüritustega.

Nice lausa õhkab elurõõmu, värve, lõhnu ja maitseid.

 

Huvitavad sihtkohad

Kaugkontor Lõuna-Prantsusmaal – 2-osaline videosari

28.03.2024
Estravel

Eelmisel kevadel sai taas käidud kaugtööd tegemas ning sel korral langes valikuks võluv Lõuna-Prantsusmaa. Panime muljetest kokku ka toredad videod. Head vaatamist!

Loe edasi...

Kaugtöö Lõuna-Prantsusmaal – OSA 1

14.07.2023
Maris Talve, Sandra Puusepp, Mihkel Luur, Külliki Malken, Katrin Aaslaid, Sirje Laidvee

Me tegime seda jälle! Lendasime maikuu alguses Estraveli turundustiimiga nädalaks Lõuna-Prantsusmaale kaugtööd tegema. Eelmise kevade kaugtöö kogemus Mykonosel jättis nii meeldejäävad mälestused, et otsustasime plaani korrata.

Loe edasi...