Uudised ja pressiteated

Pressipäring saada aadressile press@estravel.ee. Kiiretes küsimustes helista 5030329.

Eestlased saavad nüüdsest Katari reisida viisavabalt

11.08.2017

Alates 9. augustist on 80 riigi kodanikel võimalik viisavabalt Katari reisida. See võimalus kehtib nüüdsest ka Eesti kodanikele – viisavabalt on võimalik riigis viibida maksimaalselt 90 päeva 180-päevase perioodi jooksul, mille jooksul on võimalik korduvalt riiki siseneda.

Maailma kõige kallimate hotellide edetabel 2017

27.07.2017

Üks suurimaid luksushotelle koondavaid veebiportaale Luxury Hotels viis läbi uuringu, mille tulemusena selgusid maailma kõige kallimad hotellid. Uuringus võrreldi luksushotellide, butiikhotellide ja luksuskuurortide kahekohaliste tubade hindu üle kogu maailma. Arvesse võeti eksklusiivsete hotellide soodsaim võimalik toa hind käesoleval suvel. Uuringu tulemused näitasid, et kõige kallim hotell on Seišellidel asuv North Island Lodge, kus kahekohaline tuba maksab sel suvel veidi alla 6000 euro öö kohta.

Jahedal suvel kasvab kultuuriürituste külastamine

12.07.2017

Balti riikide suurima reisiagentuuri Estraveli statistika näitab, et jahedad suveilmad suurendavad reiside müüki soojema kliimaga sihtkohtadesse ning Eestis toimuvate kultuuriürituste külastajate arvu. Perepuhkuseks eelistatakse selliseid sihtkohti Eestis ja naaberriikides, kus leidub tegevusi ka vihmasteks ilmadeks.

Estravel laienes Soome

03.07.2017

Eesti ja Balti riikide suurim reisiagentuur Estravel AS omandas reedel sõlmitud tehingu käigus Soome reisibüroo Helin Matkatoimisto OY kogu aktsiapaki. Lisaks Eesti, Läti, Leedu, Austraalia ja USA turule tegutseb Estravel nüüdsest ka Soomes.

Talvehooaja reisisihtkohtade TOP 10

22.06.2017

Baltimaade suurima lennuagentuuri, hotelliagentuuri ja reisibüroo Estraveli statistika näitab, et kõige rohkem Eesti inimesi sõidab eesoleval talvehooajal puhkama Egiptusesse, Kanaari saartele ja Taisse.

Estraveli reisijate arv ja kasum kasvas

15.06.2017

Baltimaade suurima reisiagentuuri Estraveli kaudu reisis 2016. aastal 170 000 inimest. Estraveli kontserni müügikäive oli üle 75 miljoni euro ning maksueelne kasum 1,57 miljonit eurot, selgub ettevõtte 2016. majandusaasta aruandest.

Finnair Plusi punktideks on vahetatud juba ligi miljon Estraveli boonuspunkti

12.06.2017

Aprilli keskpaigas avanes Eesti reisijatel võimalus vahetada Estraveli püsikliendiprogrammis kogutud boonuspunkte Finnair Plusi punktide vastu. Tegemist on esmakordse analoogse koostööga nii Eesti kui Soome reisiettevõtete ajaloos. Lühikese aja jooksul on boonuspunktide vahetamise võimalust kasutanud paljud kliendid ja kokku on üle kantud ligi miljon boonuspunkti.

Estravel sai maineka USA reisiagentuuride konsortsiumi liikmeks

25.05.2017

Estraveli USA tütarettevõte Preferred Travel Services LLC sai Põhja-Ameerika suurima reisibüroode konsortsiumi Travel Leaders Network (TLN) liikmeks. Estraveli klientide jaoks tähendab see ligipääsu reisipakkumistele ja –soodustustele, mis kehtivad vaid USA ja Kanada turul. Tegemist on suure tunnustusega Estraveli tütarfirmale, kuna reeglina võetakse kontsortsiumide liikmeks ainult neid agentuure, kes on tegutsenud vähemalt kaks aastat.

Laupäevane reisihommik viib Aafrikat avastama

18.05.2017

Sel laupäeval, 20. mail kl 12 toimub Viru keskuse Rahva Raamatus juba kolmas Estraveli, Rahva Raamatu ja Petrone Prindi koostöös korraldatud reisihommik, mis viib huvilised seekord Aafrikat avastama. Aafrika riigid on puhkusereiside sihtkohana üha populaarsemad. Reisihommikul tulebki juttu põhjustest, miks Aafrikasse reisida tasub ning antakse soovitusi reisisihtkoha valimiseks.

Anne Samlik pälvis Euroopa turismiauhinna

28.04.2017

Euroopa Hotellide ja Restoranide assotsiatsioon kuulutas Euroopa Turismiauhinna laureaadiks Estraveli pikaajalise juhi Anne Samliku.

Reisihommik viib eestlaste lemmikpuhkusesihtkohta Kreekasse ja Küprosele

20.04.2017

Sel laupäeval, 22. aprillil kl 12 toimub Viru keskuse Rahva Raamatus järjekorras teine Estraveli, Rahva Raamatu ja Petrone Prindi koostöös korraldatud reisihommik, mis viib huvilised seekord Kreekasse ja Küprosele. Kreeka on Eesti inimeste suvehooaja reisisihtkohtade edetabeli tipus juba mitmeid aastaid ning reisihommikul tuleb juttu põhjustest, miks niivõrd paljud reisijad sinna üha uuesti minna soovivad.

Sinilillede aeg Estraveli büroodes

12.04.2017

Estraveli büroodes üle Eesti on müügil Sinilille kampaania rinnamärgid ja käepaelad, millega toetame kaitseväelaste panust meie julgeoleku heaks.

Hulludel Päevadel on müügil kevade parimad reisipakkumised


05.04.2017

Täna algasid igakevadised Stockmanni Hullud Päevad. Reisihuvilistel tasub kindlasti kohale minna, kuna Estravelis on kampaania raames müügil väga head reisipakkumised. Kampaania kestab kuni pühapäevani ning soodushinnaga reise saab osta nii kohapeal kui ka Estraveli digikanalite kaudu.

Estravel laieneb USA turule, avas tütarfirma Phoenixis

31.03.2017

Phoenix, USA, 31. märtsil – Eesti suurim lennu- ja reisiagentuur Estravel AS avas USA tütarfirma Phoenixis, Arizona osariigis. Estravel on esimene reisiagentuur Balti regioonis, kes on USA turule jõudnud.

Valmimas on uued vinged kruiisilaevad

28.03.2017

Kruiisireisimine on kasvav trend, millest turismivaldkonnas 2017. aastal üha rohkem räägitakse. Kruiisireisijate arv on oluliselt kasvanud nii Eestis kui mujal maailmas ning 2017. aastal prognoositakse kruiisireisijate koguarvuks 25,2 miljonit reisijat. Kruiisiettevõtted investeerivad üha uutesse laevadesse. Hetkel on tellimuses 68 kruiisilaeva, mis on kõigi aegade rekord. Uute laevade pardal pakutakse mitmeid uusi ja seniolematuid võimalusi, mis kruiisireisimise kvaliteeti oluliselt tõstavad.

Lähiajal valmib üle maailma rekordarv kruiisilaevu

28.03.2017

Kruiisireisimine on kasvav trend, millest turismivaldkonnas 2017. aastal üha rohkem räägitakse. Kruiisireisijate arv on oluliselt kasvanud nii Eestis kui mujal maailmas ning 2017. aastal prognoositakse kruiisireisijate koguarvuks 25,2 miljonit reisijat. Kruiisiettevõtted investeerivad üha uutesse laevadesse. Hetkel on tellimuses 68 kruiisilaeva, mis on kõigi aegade rekord.

Eesti suurim kruiisiportaal kruiis.ee nüüd avatud

22.03.2017

Kruiisiturism on Eesti reisijate hulgas üha populaarsem. 2016. aastal käis kruiisil kaks korda rohkem Eesti turiste, kui aasta varem. Tulenevalt kasvanud nõudlusest avas Estraveli kruiisiagentuur CruiseCentre suurima eestikeelse kruiiside online-portaali kruiis.ee, mille valikus on ligi 100 erineva kruiisifirma pakkumised üle maailma.

Müügile tulid PyeongChangi taliolümpia piletid

07.03.2017

2018. aasta PyeongChangi olümpiamängude ametlik piletimüüja Estravel alustas piletite müüki. Nüüd on õige aeg reisiplaanide tegemiseks neil, kes plaanivad Eesti sportlastele kaasa elama minna. Saadaval on pääsmed olümpiamängude avatseremooniale ning murdmaasuusatamise, laskesuusatamise, suusahüpete, iluuisutamise, jäähoki, curling’i, kiiruisutamise ja vigursuusatamise võistlustele, kus asub loodetavasti võistlustulle ka Eesti olümpialootus Kelly Sildaru.

Uus reisihommikute sari viib populaarsele Bali saarele

02.03.2017

Sel laupäeval, 4. märtsil kl 12 stardib Estraveli, Rahva Raamatu ja Petrone Prindi koostöös korraldatud reisihommikute sari. Kord kuus laupäeva keskpäeval Viru Keskuse Rahva Raamatu III korrusel toimuv rännumeeste hommikupoolik keskendub alati ühele eestlaste hulgas populaarsele reisisihtkohale. Avapauguna on reisihommiku fookuses maagiline Bali saar Indoneesias, kuhu eestlastest reisijate arv jätkuvalt suureneb. Reisiasjatundjate ja reisikirjanike vestlust modereerib Bali sõber Evelin Ilves.

Touresti müügihitiks on reisid Kreekasse, Bulgaariasse ja Horvaatiasse


10.02.2017

Täna alanud turismimessil Tourest on kõige enam ostetud soodushinnaga lennupileteid ja päikesereise ning aastast reisikindlustust. Esimese messipäeva müügistatistika näitab, et populaarsemateks sihtkohtadeks on Kreeka, Horvaatia, Bulgaaria ja uue tulijana Montenegro.

Estravel soovitab

Viiking Saaga vee- ja saunakeskus kutsub avastama erinevaid saunu, mõnulema ning lõõgastuma erinevates basseinides.

Pakett kehtib majutuseks 01.09.–21.12.2017.

Viiking Saaga
Spaapakett kahele
al 70

Fra Mare Thalasso SPA ootab Sind puhkama armsasse kuurortlinna Haapsallu.

Pakkumine kehtib majutuseks 09.01.-21.12.2017.

Fra Mare Thalasso
Spaapakett kahele
al 96

Pakume Sulle mõnusat lõõgastuspaketti Estonia Resort Hotel & Spas.

Pakkumine kehtib majutuseks 01.09.-21.12.2017.

Estonia Resort
Puhkusepakett kahele
al 128

Valikus 2-öine lõõgastuspakett ning 5- või 7-öine ravipakett.

Paketid kehtivad majutuseks 27.08.2017-06.01.2018 (v.a 31.12.2017)

Hotell Wasa puhkusepaketid
al 149
UUS!

10 USA ja Aasia sihtkohta soodushinnaga.

Pakkumine kehtib kuni 24.08.2017 kl 18.00.

SAS-i kauglennud
USA ja Aasia
al 389
või al 35 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!