Uudised ja pressiteated

Pressipäring saada aadressile press@estravel.ee. Kiiretes küsimustes helista 5030329.

Talvehooaja reisisihtkohtade TOP 10

22.06.2017

Baltimaade suurima lennuagentuuri, hotelliagentuuri ja reisibüroo Estraveli statistika näitab, et kõige rohkem Eesti inimesi sõidab eesoleval talvehooajal puhkama Egiptusesse, Kanaari saartele ja Taisse.

Estraveli reisijate arv ja kasum kasvas

15.06.2017

Baltimaade suurima reisiagentuuri Estraveli kaudu reisis 2016. aastal 170 000 inimest. Estraveli kontserni müügikäive oli üle 75 miljoni euro ning maksueelne kasum 1,57 miljonit eurot, selgub ettevõtte 2016. majandusaasta aruandest.

Finnair Plusi punktideks on vahetatud juba ligi miljon Estraveli boonuspunkti

12.06.2017

Aprilli keskpaigas avanes Eesti reisijatel võimalus vahetada Estraveli püsikliendiprogrammis kogutud boonuspunkte Finnair Plusi punktide vastu. Tegemist on esmakordse analoogse koostööga nii Eesti kui Soome reisiettevõtete ajaloos. Lühikese aja jooksul on boonuspunktide vahetamise võimalust kasutanud paljud kliendid ja kokku on üle kantud ligi miljon boonuspunkti.

Estravel sai maineka USA reisiagentuuride konsortsiumi liikmeks

25.05.2017

Estraveli USA tütarettevõte Preferred Travel Services LLC sai Põhja-Ameerika suurima reisibüroode konsortsiumi Travel Leaders Network (TLN) liikmeks. Estraveli klientide jaoks tähendab see ligipääsu reisipakkumistele ja –soodustustele, mis kehtivad vaid USA ja Kanada turul. Tegemist on suure tunnustusega Estraveli tütarfirmale, kuna reeglina võetakse kontsortsiumide liikmeks ainult neid agentuure, kes on tegutsenud vähemalt kaks aastat.

Laupäevane reisihommik viib Aafrikat avastama

18.05.2017

Sel laupäeval, 20. mail kl 12 toimub Viru keskuse Rahva Raamatus juba kolmas Estraveli, Rahva Raamatu ja Petrone Prindi koostöös korraldatud reisihommik, mis viib huvilised seekord Aafrikat avastama. Aafrika riigid on puhkusereiside sihtkohana üha populaarsemad. Reisihommikul tulebki juttu põhjustest, miks Aafrikasse reisida tasub ning antakse soovitusi reisisihtkoha valimiseks.

Anne Samlik pälvis Euroopa turismiauhinna

28.04.2017

Euroopa Hotellide ja Restoranide assotsiatsioon kuulutas Euroopa Turismiauhinna laureaadiks Estraveli pikaajalise juhi Anne Samliku.

Reisihommik viib eestlaste lemmikpuhkusesihtkohta Kreekasse ja Küprosele

20.04.2017

Sel laupäeval, 22. aprillil kl 12 toimub Viru keskuse Rahva Raamatus järjekorras teine Estraveli, Rahva Raamatu ja Petrone Prindi koostöös korraldatud reisihommik, mis viib huvilised seekord Kreekasse ja Küprosele. Kreeka on Eesti inimeste suvehooaja reisisihtkohtade edetabeli tipus juba mitmeid aastaid ning reisihommikul tuleb juttu põhjustest, miks niivõrd paljud reisijad sinna üha uuesti minna soovivad.

Sinilillede aeg Estraveli büroodes

12.04.2017

Estraveli büroodes üle Eesti on müügil Sinilille kampaania rinnamärgid ja käepaelad, millega toetame kaitseväelaste panust meie julgeoleku heaks.

Hulludel Päevadel on müügil kevade parimad reisipakkumised


05.04.2017

Täna algasid igakevadised Stockmanni Hullud Päevad. Reisihuvilistel tasub kindlasti kohale minna, kuna Estravelis on kampaania raames müügil väga head reisipakkumised. Kampaania kestab kuni pühapäevani ning soodushinnaga reise saab osta nii kohapeal kui ka Estraveli digikanalite kaudu.

Estravel laieneb USA turule, avas tütarfirma Phoenixis

31.03.2017

Phoenix, USA, 31. märtsil – Eesti suurim lennu- ja reisiagentuur Estravel AS avas USA tütarfirma Phoenixis, Arizona osariigis. Estravel on esimene reisiagentuur Balti regioonis, kes on USA turule jõudnud.

Valmimas on uued vinged kruiisilaevad

28.03.2017

Kruiisireisimine on kasvav trend, millest turismivaldkonnas 2017. aastal üha rohkem räägitakse. Kruiisireisijate arv on oluliselt kasvanud nii Eestis kui mujal maailmas ning 2017. aastal prognoositakse kruiisireisijate koguarvuks 25,2 miljonit reisijat. Kruiisiettevõtted investeerivad üha uutesse laevadesse. Hetkel on tellimuses 68 kruiisilaeva, mis on kõigi aegade rekord. Uute laevade pardal pakutakse mitmeid uusi ja seniolematuid võimalusi, mis kruiisireisimise kvaliteeti oluliselt tõstavad.

Lähiajal valmib üle maailma rekordarv kruiisilaevu

28.03.2017

Kruiisireisimine on kasvav trend, millest turismivaldkonnas 2017. aastal üha rohkem räägitakse. Kruiisireisijate arv on oluliselt kasvanud nii Eestis kui mujal maailmas ning 2017. aastal prognoositakse kruiisireisijate koguarvuks 25,2 miljonit reisijat. Kruiisiettevõtted investeerivad üha uutesse laevadesse. Hetkel on tellimuses 68 kruiisilaeva, mis on kõigi aegade rekord.

Eesti suurim kruiisiportaal kruiis.ee nüüd avatud

22.03.2017

Kruiisiturism on Eesti reisijate hulgas üha populaarsem. 2016. aastal käis kruiisil kaks korda rohkem Eesti turiste, kui aasta varem. Tulenevalt kasvanud nõudlusest avas Estraveli kruiisiagentuur CruiseCentre suurima eestikeelse kruiiside online-portaali kruiis.ee, mille valikus on ligi 100 erineva kruiisifirma pakkumised üle maailma.

Müügile tulid PyeongChangi taliolümpia piletid

07.03.2017

2018. aasta PyeongChangi olümpiamängude ametlik piletimüüja Estravel alustas piletite müüki. Nüüd on õige aeg reisiplaanide tegemiseks neil, kes plaanivad Eesti sportlastele kaasa elama minna. Saadaval on pääsmed olümpiamängude avatseremooniale ning murdmaasuusatamise, laskesuusatamise, suusahüpete, iluuisutamise, jäähoki, curling’i, kiiruisutamise ja vigursuusatamise võistlustele, kus asub loodetavasti võistlustulle ka Eesti olümpialootus Kelly Sildaru.

Uus reisihommikute sari viib populaarsele Bali saarele

02.03.2017

Sel laupäeval, 4. märtsil kl 12 stardib Estraveli, Rahva Raamatu ja Petrone Prindi koostöös korraldatud reisihommikute sari. Kord kuus laupäeva keskpäeval Viru Keskuse Rahva Raamatu III korrusel toimuv rännumeeste hommikupoolik keskendub alati ühele eestlaste hulgas populaarsele reisisihtkohale. Avapauguna on reisihommiku fookuses maagiline Bali saar Indoneesias, kuhu eestlastest reisijate arv jätkuvalt suureneb. Reisiasjatundjate ja reisikirjanike vestlust modereerib Bali sõber Evelin Ilves.

Touresti müügihitiks on reisid Kreekasse, Bulgaariasse ja Horvaatiasse


10.02.2017

Täna alanud turismimessil Tourest on kõige enam ostetud soodushinnaga lennupileteid ja päikesereise ning aastast reisikindlustust. Esimese messipäeva müügistatistika näitab, et populaarsemateks sihtkohtadeks on Kreeka, Horvaatia, Bulgaaria ja uue tulijana Montenegro.

Miniarvamusfestival stardib turismimessil Tourest esmakordselt

08.02.2017

Tänavusel Touresti messil toimub esmakordselt Eesti suurima reisibüroo Estraveli poolt korraldatav miniarvamusfestival ehk reisiteemalised arutelud, kus reedest kuni pühapäevani jagavad erinevates diskussioonides reisimisega seotud nippe elukogenud Eesti maailmarändurid. Aruteludel osalevad teiste hulgas näiteks Epp Petrone, Krister Kivi, Eerik-Niiles Kross, Silja Luide, Evelyn Liivamägi, Indrek Treufeldt ja Argo Kasela.

Suusareiside populaarseimad sihtkohad on Itaalia ja Šveits

31.01.2017

Estraveli statistika näitab, et suusareisidel käijate arv on käesoleval talvehooajal jäänud samale tasemele eelmise aastaga. 80% puhkusereisijatest sõidavad talvehooajal soojadesse sihtkohtadesse ja 20% suusapuhkusele. Kõige rohkem käiakse suusareisidel Itaalias ja Šveitsis.

Estravel sai esimese Eesti reisiagentuurina CLIA liikmeks

03.01.2017

Estravel sai esimese Eesti reisiagentuurina rahvusvahelise kruiisiorganisatsiooni CLIA liikmeks. CLIA (Cruise Lines International Association) on maailma suurim kruiisifirmade ühendus, kuhu kuuluvad kõik maailma suuremad kruiisifirmad ning nende ametlikud müügiagentuurid.

Aastavahetuse üritustest enamik on välja müüdud

28.12.2016

Eesti inimestele meeldib uut aastat vastu võtta peol, kus on korraldatud nii kultuuriprogramm kui ka toitlustus ja majutus. Kõige populaarsemad on spaahotellide aastavahetuspaketid. Enamik aastavahetusüritustest on välja müüdud ning saadaval on veel viimased vabad kohad.

Estravel soovitab

UUS!

Valikus on Araabia Ühendemiraadid, Egiptus, Kanaari saared, India, Sri Lanka ja Tai.

Aastalõpureiside kohad lähevad nagu soojad saiad, seega tasub kiirelt tegutseda!

Aastavahetus
Päikesereisid
al 353
või al 32 €/kuu

Otselennu kaugusel olevas Münchenis, Hamburgis ja Berliinis on suurepärased võimalused meelelahutuseks, lõõgastumiseks ja linnamelu nautimiseks.

Saksamaa
Lend+majutus
al 292
või al 26 €/kuu

Saka mõisa suvepusle raames saad ise kujundada sobiva paketi majutusest ning ühest või teisest spaaprotseduurist.

Pakkumine kehtib majutuseks kuni 31.08.2017.

Saka mõis
Suvepusle
al 69

2017/2018 suusahooaeg kestab Rukal 06.10.2017–13.05.2018.

Rukale suusatama!
al 552
või al 50 €/kuu

Saad ühel reisil külastada nii Ameerika mandri suurimat riiki Kanadat kui järjest kasvava populaarsusega Kariibi mere saareriiki Kuubat.

Soodushind kehtib kuni 30.06.2017.

Kanada + Kuuba 
Põnev lennupakkumine
al 599
või al 54 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!