Sunny Beach

Bulgaaria

Sunny Beach on Lõuna-Bulgaaria Musta mere äärse rannikuala suurim ja elavaim kuurort, mis paistab silma oma madalate hindade poolest.

Sunny Beach on võrratu paik puhkuse veetmiseks – siin on 6 km pikkune kuldse liivaga rand, puhas vesi, vaikne smaragdikarva meri ja värske õhk.

Siinsed enam kui 300 restorani ja taverni (mis pakuvad külastajatele ka folklooriprogramme), lisaks kõrtsid, kohvikud, ööklubid, baarid ja varieteed on kõik üksnes turistide päralt, et nood end alati hästi tunneksid ning siinseist kokakunsti meistriteostest osa saaksid. Öömelu kestab ehast koiduni. Kuurordis ootab teid kõikjal euroopalik teenindus ja sõbralik keskkond.

Sunny Beachis pööratakse erilist tähelepanu laste aktiivsele puhkusele-siin on nende jaoks tenniseväljakud, erinevad ajaveetmisvõimalused spordikoolis ning ööpäevaringselt avatud lasteaiad. Pisikestele puhkajatele korraldatakse sageli mitmesuguseid pidusid, kõikvõimalikke mänge ning lastediskosid. Siinsetel toitlustusettevõtetel on laste jaoks erimenüüd.

Suvel on Sunny Beachi keskmine õhutemperatuur 24–30°C, veetemperatuur 20–26°C.  Selles Bulgaaria kuurordis saate nautida sooja ja puhast mineraaliderikast merevett ning värskendavaid merebriise.

 

Huvitavad sihtkohad

Õnne, Kristiina ja Marika Bulgaariat avastamas

01.03.2024
Müügivõlgade kontrolör Õnne Rand, müügitoe spetsialist Kristiina Leppmets ja reisikonsultant Marika Karpak

Suvel käisid Estraveli müügivõlgade kontrolör Õnne Rand, müügitoe spetsialist Kristiina Leppmets ja reisikonsultant Marika Karpak Novatoursi õppereisil Bulgaarias, et vaadata hotelle Nessebaris, kuurortides Sunny Beach ja Golden Sands ning Obzoris ja Burgases. Loe, millised on nende reisi- ja hotellisoovitused.

Loe edasi...

Laura lemmikud hotellid Bulgaarias

11.07.2023
Estraveli tellimiskeskuse vanemreisikonsultant Laura Kõrgvee

Estraveli tellimiskeskuse vanemreisikonsultant Laura Kõrgvee külastas Tez Touri kutsel Bulgaariat. Loe, milliseid kuurorte ja hotelle Laura Bulgaarias soovitab.

Loe edasi...

Spordisõpru ootavad siin erinevad veespordi harrastamise võimalused: purjekad, purjelauad, veesuusad, kaatrid, skuutrid jms.

Rannamõnudele pakuvad vaheldust head tenniseväljakud, tennisekool, ratsutamisväljak koos ratsutamiskooliga, keegliklubi ning minigolfi- ja rannavõrkpalliväljakud. Teravate elamuste eelistajatele on kuurordis kasiinod