Marmaris

Türgi

Marmaris on tõeline pärl. See on Türgi lõunaranniku mitmekülgsemaid kuurorte.

Marmaris on Türgi purjetamise pealinn. Linnas on 2 suurt ja palju väiksemaid sadamaid, kus renditakse jahte meeskonnaga ja ilma ning korraldatakse paaripäevaseid kuni nädalasi lõbusõite ajaloolistel gulletitel.

Marmarise maalilises jahisadamas on palju kohvikuid, kauplusi, heatasemelisi restorane. Vanalinna kitsastel tänavatel leiab huvitavaid poekesi ja võrratu vaatega restorane. Vanalinna kuulsal baaride tänaval ei vaibu möll enne varaseid hommikutunde. Marmarise ööelu on lõbus, värvikas ja väsimatu.

Unustamatuid ostuelamusi pakub linna hiiglaslik bazaar. Aasia kultuuri eripärad, värvikirevus, vürtside lõhn ja melu kohalikul bazaaril pakuvad põnevat vaheldust Euroopast tulnud puhkajatele.

Marmaris on üks Türgi eliitpuhkepiirkondadest – kristallselge veega merelaht, kilomeetrite pikkune rannajoon ja lahel ankrus olevad vanad purjekad loovad tõeliselt lõõgastava puhkusemeeleolu.

 

Huvitavad sihtkohad

Helen käis Bodrumi ja Marmarise võludega tutvumas

30.06.2022
Estraveli vanemreisikonsultant Helen Sasi

Estraveli vanemreisikonsultant Helen Sasi (24/7 tellimiskeskus ja reisiabi) käis õppereisil Türgi kuurortite Bodrumi ja Marmarisega tutvumas, et osata kliente veelgi paremini reisiplaanide tegemisel nõustada.

Loe edasi...

Marmaris ja Bodrum – uued ja huvitavad reisisihtkohad Türgis!

17.02.2022
Estravel

Sel suvel avaneb lisaks Antalyale ja Alanyale lennata veel kahte Türgi puhkusesihtkohta!

Loe edasi...

Heatasemelised hotellikompleksid otse Egeuse mere rannas pakuvad suurepäraseid puhkevõimalusi nii lastega peredele kui seikluste otsijatele. Ei puudu isegi ehtsa jääga liuväli otse rannas ja adrenaliinitaset tõstev seiklusrada puude latvades. Hamam – moslemitele traditsiooniline pesemise ja lõõgastumise paik annab mõnusa alguse teiegi puhkusele.

Marmarisest pääseb iga päev praamiga Kreeka saarele Rhodosele.