Belek

Türgi

Suurepärased rannad, kristallselge smaragdroheline meri ja kõrge teeninduskultuur teevad Belekist unustamatu puhkusekoha, kus korduvklientide määr on erakordselt suur.

Belekisse on koondunud Türgi ranniku kõige luksuslikumad ja moodsamad hotellid.

Belekit iseloomustavad meeldiv atmosfäär, huvitav arhitektuur, muistsete aegade hõng, idamaaturgude vaim ja arheoloogia-oaasid. Lõputute liivarandade kõrval on selles Türgi kuurortlinnas terve rida viimaste tehnika nõudmiste järgi ehitatud ja sisutatud hotelle. Belek on ranniku prestiižseim ja kalleim kuurort – siia on ehitatud peamiselt 5* luksushotelle, mille puhul hinnas on nii palju teenuseid, sööki ja jooki, et hotelli territooriumilt lahkumine nõuab suurt tahtejõudu.

Kuurorti ümbritsevad männi- ja oliivisalud ning palmiistandused. Belek sobib suurepäraselt puhkamiseks neile, kes soovivad külastada ajaloolisi paiku – kuurordi lähedal asuvad iidsete linnade Perge, Aspendose ja Side jäänused.

Kerdi soovitab Türgi premium hotelle

03.08.2023
Estraveli MTC (Master Travel Consultant) Kerdi Kattel

Estraveli MTC (Master Travel Consultant) Kerdi Kattel osales maikuus Tez Touri korraldatud Türgi premium hotellide õppereisil. Loe, milliseid hotelle Kerdi soovitab.

Loe edasi...

Jana käis Türgi hotellidega tutvumas – loe reisimuljeid ja vaata pilte

04.07.2023
Estraveli tellimiskeskuse nooremreisikonsultant Jana Liivrand

Estraveli tellimiskeskuse nooremreisikonsultant Jana Liivrand käis Coral Traveli kutsel Türgi õppereisil, kus külastati 34 hotell ja tutvuti piirkondadega.

Loe edasi...

Belek on ideaalne paik spordi ja aktiivse puhkuse armastajatele – siin on võrkpalli-, jalgpalli- ja tenniseväljakud, väga head basseinid ning regiooni suurim (18 auguga) golfiväljak. Kõrgetasemeliste golfiväljakute rajamisel on silmas peetud Euroopa golfarite maitseid ja eelistusi. Väljakud pakuvad nii sportlikku pingutust kui nauditavaid loodusvaateid.