24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Helsingi

Soome

Helsingi on Soome suurim teemapark kogu perele! Olgu suvi või talv, tegevust leidub siin paljudeks päevadeks.

Helsingi on tunnistatud maailma üheks turvalisemaks linnaks. Pőhjanaabrite pealinn pakub palju nii kultuurihuvilisele kui ostuhimulisele. Helsingisse on tore tulla lihtsalt päevaks, ent Helsingis korraldatakse palju huvitavaid näitusi, kontserte ja etendusi, seal on palju muuseume ja erinevaid meelelahutusvõimalusi, mistõttu väärib Helsingi ka pikemaajalist peatumist.

Arvukate muuseumide seast väärivad kindlasti külastamist kunstimuuseum Ateneum, moodsa kunsti muuseum Kiasma, tarbekunstimuuseum, välismaise kunsti muuseum Sinebrychoff, Arabia-tehasemuuseum jpt.

 

Huvitavad sihtkohad

Millega üllatad, Helsingi?

03.04.2018
Riina Jussila (Kroonika)

Veel mõne aja eest tähendas Helsingi paljudele eestlastele üksnes ühe kiirmoe rõivaketi kaupluste külastamist. Samas leiab sellest 85 kilomeetri kaugusel asuvast suurlinnast veel palju enamatki, mis reisiks põhjust annab ning nii õndsal suvepäeval kui ka näpistaval talvel olemise rõõmsamaks muudab.

Loe edasi...

25 soovitust, mida Helsingis teha

31.07.2017
Estravel

Estraveli sõbrad jagavad häid ideid, mida Helsingis ette võtta.

Loe edasi...

Helsingi turu juurest väljuvad paadid meeleolureisile nii saarestikku kui ka saarerestoranidesse, loomaaeda, Suomenlinna kindlusesaarele ja Seurasaari vabaõhumuuseumisse.