Uudised ja reisilood

Baltimaade suurimalt reisibüroolt

7 küsimust Marii Karellile

26.09.2016 Estraveller

Uudistesaate Radar peatoimetaja ja saatejuht ning ajakirja
Mood peatoimetaja Marii Karell tundub olevat viimane inimene,
kellel võiks reisimiseks aega jääda, aga õnneks on ta just
selleks oma tihedas töökalendris alati ruumi teinud.

Loe edasi...

Kauneim linn Ida-Euroopas

23.09.2016 Silvia Pärmann / Estraveller

Sel kevadel reastas üks populaarne reisiportaal oma lugejate arvamusele tuginedes Ida-Euroopa kauneimad linnad. Võitis linn, kus me kõik juba käinud oleme, aga mis on 2016. aastaga sedavõrd palju muutunud, et kindlasti peab sinna minema uuesti – Tartu.

Loe edasi...

Muretu murelaps Kreeka

23.09.2016 Silvia Pärmann / Estraveller

Peloponnesose poolsaar on tegelikult rohkem nagu saar pärast seda, kui Kórinthose kanal selle Mandri-Kreekast ära lõikas. Mitte ainult füüsiliselt pole Peloponnesos maailm omaette – muidu probleemidega sipleva riigi poolsaarel on elu ikka veel ilus nagu kreeka e.

Loe edasi...

Euroopa kuulsaima kiriku kodusaar

22.09.2016 Ivan Lavrentjev / Estraveller

Nagu iga teinegi suurlinn, pakub Pariis liiga palju, et nädalavahetusega igal pool ära käia jõuaks. “Pariisi näha ja surra!” kirjutas ligi 80 aastat tagasi vene kirjanik Ilja Erenburg. See lause jäi järgnevatele põlvkondadele
meelde kauaks ajaks. Kindlasti mõtles kirjanik tegelikult Citéd.

Loe edasi...

Mongoolia ja mõnda

22.09.2016 Eva-Liisa Andresson / Estraveller

Tavapärasest metsikumad maad ja käimata rajad on mind alati kutsunud, ja kus mujal neid ikka nautida kui mitte maailma kõige hõredamalt rahvastatud riigis, Mongoolias – ratsutada steppides, kus hobuste arv ületab inimeste oma, liikuda ammukadunud dinosauruste radadel ekstreemses Gobi kõrbes.

Loe edasi...

Stressivaba puhkuse meistriklass kruiisilaeval

21.09.2016 Svea Lillepalu / Estraveller

Kruiis on hea viis stiilselt ja mugavalt maailma näha. Kokku seilab maailmamerel praegu umbkaudu 350 kruiisilaeva, mis teenindavad aastas üle 20 miljoni kruiisituristi. Nii et puhkus iluduse Silver Whisper pardal, millega mööda Läänemerd reisisin, pole isegi mitte üks võimalus miljonist. Aga luksuslik puhkus ei hüüa tulles! Pane vaim valmis ja loe läbi minu lugu – ka sinu järgmine reis võib juhuslikult mööduda kruiisilaeval.

Loe edasi...

Sri Lanka loomade lood  

29.08.2016 Estravel

Sri Lankal võib vabas looduses trehvata mitut looma- või linnuliiki, mida meie oleme harjunud vaid loomaaias nägema. Mõnda looma kohtab aga sealgi tehistingimustes. Loodetavasti on merikilpkonnade haudejaama ja elevandide orbudekodu sihiks loomade kaitsmine, mitte nende arvelt teenimine.

Loe edasi...

Oluline info Türki reisijatele

16.07.2016 Estravel

Seoses riigipöördekatsega Türgis soovitame vältida suurlinnade Ankara ja Istanbuli külastamist kuni sealne infrastruktuur on täies ulatuses taastatud. Istanbuli Atatürki lennujaam töötab tavapäraselt – laupäeval oli lennugraafikus muudatusi ning Turkish Airlinesi lennud Tallinna ja Istanbuli vahel tühistati. Kui ka Sinu lend tühistati, võta ühendust oma reisikonsultandiga, et taotleda rahatagastust. Hetkeseisuga toimuvad lennud taas plaanipäraselt. Pakettreiside tšarterlennud Antalya lennujaama toimuvad plaanipäraselt, […]

Loe edasi...

Kariibi mere kruiis MSC Divina pardal

20.06.2016 Eliine Rannajõe

Märtsis käis meie konverentsi-, incentive ja rühmareiside spetsialist Inge Lauringson nädalasel Kariibi mere kruiisil MSC kruiisifirma laevaga MSC Divina. Kuna peale pikka talve märtsi kuus tahaks juba veidi päikest ja sooja, siis Miami ja Kariibid on puhkuseks igati sobiv koht! :)

Loe edasi...

Kevadine Dubai kruiis MSC Musica pardal

13.06.2016 Eliine Rannajõe

Dubai kruiisid koguvad aina populaarsust – atraktiivne hind, põnevad marsruudid ning mugavad lennuühendused aitavad sellele ainult kaasa! Kruiisilaeva pardal on tõeliselt mugav emiraate avastada. Sel kevadel käis Estraveli reisikonsultant Helena Saarepuu uudistamas, mida puhkus kruiisilaeval endast kujutab. Jagame tema muljeid ka Sinuga!

Loe edasi...

Estravel soovitab

UUS!

Tänavu keskendub Vihula mõisa Põhjamaade nädala programm Soome köögile ja kultuurile.

Soome nädal leiab aset 04.–13.11.2016.

Vihula mõis
Soome nädala  paketid
al 138
UUS!

Võta uus aasta vastu Saaremaal Arensburg Boutique Hotel & Spas!

Pakkumine kehtib majutuseks 31.12.2016.

Arensburg Spa
Aastavahetuse pakett 
al 155
või al 14 €/kuu

Alppimatkat on Soome suurim suusareiside korraldaja, kelle valikusse kuuluvad erinevad suusakuurortites Austrias, Itaalias või Prantsusmaal.

Jõulude eripakkumine!

Suusapuhkus
Jõulud või aastavahetus
al 605
või al 55 €/kuu
UUS!

Muuda aastavahetus meeldejäävaks rikkaliku õhtusöögiga restoranis Kompass, mis asub Tallinna kesklinnas Park Inn by Radisson Central hotellis!

Aastavahetus Kompassis
al 33
UUS!

Spaahotellis Hedon ootab Sind meeleolukas aastavahetuse pidu koos säravate esinejate ja hõrgutavate maitseelamustega!

Peopakett majutuseks 31.12.2016.

Hedon Spa & Hotel
Aastavahetuse paketid
al 89
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!