Uudised ja reisilood

Baltimaade suurimalt reisibüroolt

Unenägu, mis läks täide: Hagia Sophia

30.11.2016 Ivan Lavrentjev / Estraveller

Reisimine on alati oskus valikuid teha, seda eriti vaatamisväärsuste rohkes linnas või piirkonnas. Selleks, et turist ei hakkaks pead murdma, on igal paigal aastate või suisa sajandite vältel välja kujunenud oma visiitkaart. Reeglina on sel oluline arhitektuuriline, ajalooline ja kultuuriline väärtus. Kunagise Konstantinoopoli ehk tänapäeva Istanbuli Hagia Sophia (st Jumala tarkuse) kirik on seda kõike korraga.

Loe edasi...

Retk Lääne-Paapua südamesse: Uus-Guinea

30.11.2016 Vahur Mäe / Estraveller

Kurikuulus ja salapärane Uus-Guinea saar on oma väheuuritud looduse ja erilise kultuuriga alati mu rändurifantaasia tööle pannud. Möödunud septembris alustasime selle hiigelsaare avastamist saart selgroona läbivas keskmäestikus, täpsemalt Lääne-Paapuas asuvast Baliemi oru piirkonnast. Raske mägimatka käigus külastasime erilisi Dani ja Yali hõime, kelle eluolu on veel vägagi sarnane sajanditetagusele ajale.

Loe edasi...

Estravel on üks Eesti juhtivatest brändidest

12.11.2016 Janika Ritson

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda esitles 11. novembril 2016 Eesti esindustrükist “Leading Brands of Estonia” – see on raamat, mis tutvustab Eesti juhtivaid kaubamärke ja ettevõtteid. Meil on suur rõõm, et 50 raamatus esitletud Eesti juhtiva brändi hulka kuulub ka Estravel.

Loe edasi...

7 küsimust Marii Karellile

26.09.2016 Estraveller

Uudistesaate Radar peatoimetaja ja saatejuht ning ajakirja
Mood peatoimetaja Marii Karell tundub olevat viimane inimene,
kellel võiks reisimiseks aega jääda, aga õnneks on ta just
selleks oma tihedas töökalendris alati ruumi teinud.

Loe edasi...

Kauneim linn Ida-Euroopas

23.09.2016 Silvia Pärmann / Estraveller

Sel kevadel reastas üks populaarne reisiportaal oma lugejate arvamusele tuginedes Ida-Euroopa kauneimad linnad. Võitis linn, kus me kõik juba käinud oleme, aga mis on 2016. aastaga sedavõrd palju muutunud, et kindlasti peab sinna minema uuesti – Tartu.

Loe edasi...

Muretu murelaps Kreeka

23.09.2016 Silvia Pärmann / Estraveller

Peloponnesose poolsaar on tegelikult rohkem nagu saar pärast seda, kui Kórinthose kanal selle Mandri-Kreekast ära lõikas. Mitte ainult füüsiliselt pole Peloponnesos maailm omaette – muidu probleemidega sipleva riigi poolsaarel on elu ikka veel ilus nagu kreeka e.

Loe edasi...

Mongoolia ja mõnda

22.09.2016 Eva-Liisa Andresson / Estraveller

Tavapärasest metsikumad maad ja käimata rajad on mind alati kutsunud, ja kus mujal neid ikka nautida kui mitte maailma kõige hõredamalt rahvastatud riigis, Mongoolias – ratsutada steppides, kus hobuste arv ületab inimeste oma, liikuda ammukadunud dinosauruste radadel ekstreemses Gobi kõrbes.

Loe edasi...

Stressivaba puhkuse meistriklass kruiisilaeval

21.09.2016 Svea Lillepalu / Estraveller

Kruiis on hea viis stiilselt ja mugavalt maailma näha. Kokku seilab maailmamerel praegu umbkaudu 350 kruiisilaeva, mis teenindavad aastas üle 20 miljoni kruiisituristi. Nii et puhkus iluduse Silver Whisper pardal, millega mööda Läänemerd reisisin, pole isegi mitte üks võimalus miljonist. Aga luksuslik puhkus ei hüüa tulles! Pane vaim valmis ja loe läbi minu lugu – ka sinu järgmine reis võib juhuslikult mööduda kruiisilaeval.

Loe edasi...

Estravel soovitab

UUS!

Fra Mare Thalasso SPA ootab sind puhkama armsasse kuurortlinna Haapsallu.

Pakkumine kehtib kuni 30.04.2017.

Fra Mare Thalasso
Spaapakett kahele
al 96
UUS!

Tule naudi mõnusat spaapuhkust kuurortlinnas Kuressaares! Estraveli valikus on kaks paketti: massaažiga või ilma.

Pakkumine kehtib kuni 30.04.2017.

Arensburg Spa
Talvepuhkus kahele
al 69
UUS!

GOSPA on üks ütlemata tore koht kuhu minna ära linnakärast, et nautida saaremaist hoolitsust ja külalislahkust lõõgastavas keskkonnas. Paketis ka stressivastane massaaž!

Pakkumine kehtib kuni 30.04.2017.

GOSPA
Spaapuhkus kahele
al 140
Estravel soovitab

Kevadiseks puhkuseks soovitame põnevat Aasia kruiisi, mis viib sind Shanghaist Hong Kongi peatudes ka Lõuna-Kores, Jaapanis ja Taiwanis.

Alates aknaga kajutikategooriast hinnas ka klassikaline joogipakett (52 €/päev) ja 150 USD pardakrediiti. Kruiis toimub 25.03–08.04.2017.

Celebrityga Aasia kruiisile
al 1229
või al 112 €/kuu
UUS!

Euroopa parima lennufirma lennud 15 sihtkohta nii Euroopas, Aafrikas kui Aasias.

Pakkumine kehtib kuni 08.02.2017.

Turkish Airlines
 15 sihtkohta
al 199
või al 18 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!