Kuhu ja kuidas saab praegu reisida? »
Rohkelt suvepuhkuse ideid Eestis ja lähiriikides! »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Dubai

Araabia Ühendemiraadid

Dubaid kutsutakse Pärsia lahe pärliks ning samuti Lähis-Ida kaubanduspealinnaks.

Dubai on üks peamisi kuurorte ning üks tähtsamaid emiraate Araabia Ühendemiraatides. Dubai on ilmselt kõige rohkem armastatud linn emiraatides. Seal asuvad näiteks Burj Al Arab ja Emirates Towers, samuti palmikujuline tehissaar, püramiidikujuline ostukeskus ning tohutult suured hotellid ja büroohooned.

Dubai on ideaalne koht sisseostude tegemiseks. Sealt on võimalik leida kõike, alates maailma suurimatest ostukeskustest (Ibn Batuta), ehetepoodidest, maailma parimate disainerite luksuskaupade poodidest kuni lõpetades kohalike turgudega (souk), kust võib leida idamaiseid vürtse. Paljudest ostukeskustest võib leida heade hindadega kaupu. Isegi maailma kuulsate tootjate kaupu müüakse siin odavamalt, kui kusagil mujal.

Dubais leidub puhtaid ning suuri peene liiva ja sooja kristallselge veega randu. Päike paistab riigis 350 päeva aastas. Seetõttu veedavad turisti seal tihti rannapuhkust.

Pärsia lahe kruiisid algusega Dubaist

Dubai on populaarne paik ka põnevate kruiiside alustamiseks, mis viivad Sind mitmesse põnevasse riiki nagu Araabia Ühendemiraadid, Omaan, Bahrein. Pärsia lahe kruiiside hooaeg on detsembrist märtsini, kui temperatuur on mõõdukas ja päikeselised päevad garanteeritud. Need kruiisid on täis idamaist eksootikat, kontraste, ajalugu ja ehituskunsti imesid.

 

Huvitavad sihtkohad

Pärsia lahe kruiisi võlud

09.01.2020
estravel

Terje Tellis Estraveli omatoodete ja agendimüügi osakonnast käis grupijuhina kaasas Estraveli omatootena (Bonatours) korraldatud Pärsia lahe kruiisil.

Loe edasi...

Kaks sõpra otse Dubaist

19.02.2019
Evelin Kivilo-Paas

Kui koos satuvad reisile kaks treeneri ametit pidavat head sõpra, nagu Kendra „totaalne Exceli-inimene“ Vaino ja Mihkel „go with the flow“ Vabrit, sünnib just selline seiklus. Üheksa päeva riigis, kus kõik on kõige-kõige, saab täis pikitud tegevusi ja vaatamist väärt paiku, nii et rannas lebotamiseks jääbki napp kuus tundi.

Loe edasi...

Aktiivse puhkuse austajad naudivad sealseid võimalusi teha veesporti: sukelduda, snorgeldada ning avamerel kalastada. Samuti leidub mere äärsetes hotellides tenniseväljakuid ning tervisekeskuseid, aga ka unikaalseid golfiväljakuid, mis vastavad rahvusvahelistele standarditele. Nendele, kes tunnevad suvel igavust, leidub Dubais ka mägisuusarada.